Дякую!
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин!

З чого розпочати прибирання?

Багато людей до останнього відкладають прибирання, тому що не знають, з чого почати. Ми допоможемо спланувати роботу і швидко та якісно навести порядок в квартирі або у будинку.

 

З чого почати прибирання у будинку

Один китайський мудрець сказав, що шлях в тисячу років починається з першого кроку. У випадку з наведенням ладу таким кроком стане планування роботи:

 • Підготуйте заздалегідь миючі засоби. Ми не рекомендуємо брати один універсальний для всіх типів поверхонь. З одного боку, він може бути неефективним щодо окремих забруднень, з іншого - надто агресивним (може залишити на покриттях подряпини, білі плями). Причому засоби повинні бути під рукою, тоді не доведеться зупиняти прибирання, тільки почавши, і втрачати запал.
 • Запасіться допоміжними пристосуваннями, інструментами, технікою. У компанії Solidсare клінери, наводячи чистоту, використовують губки з мікрофібри (вони легко і акуратно прибирають бруд), щітки, скребки, парогенератори. Незамінний і професійний пилосос, адже з чого почати прибирання в квартирі, як не з збору пилу у важкодоступних місцях?
 • Сплануйте роботу. Зазвичай клінери спочатку наводять лад в житлових кімнатах, потім просуваються на кухню, в санвузол, підсобні приміщення (комори та ін.).
 • Обмежте час. Якщо ви в числі тих, хто не любить мити і чистити квартиру, перед тим як почати прибирання, розрахуйте, коли плануєте закінчити (тільки правильно розраховуйте, щоб все встигнути). Це буде стимулювати працювати швидше.

З чого почати генеральне прибирання будинку?

Результат від генерального прибирання вас порадує, якщо ви почнете її з позбавлення від мотлоху. В ідеалі, потрібно розібрати шафи і викинути або подарувати комусь речі, які не використовувалися понад рік. Якщо часу немає, тоді в житлових кімнатах:

 • повертайте предмети на свої місця, а непотрібне, зламане, зіпсоване (непарні шкарпетки, порожні коробки, надбиті посуд) - викидайте;
 • вимивайте радіатори, вікна, дверні блоки, люстри, світильники;
 • почистіть м'які меблі, килими від пилу і забруднень;
 • помийте підлогу.
 

Наводячи порядок, пам'ятайте, що не так важливо, з чого почати генеральне прибирання у будинку. Головне, щоб це була не прохідна кімната. Тоді пил і бруд не будуть розноситися, і не доведеться прибирати їх по колу.

З чого почати генеральне прибирання у ванній кімнаті? З обробки сантехніки ефективними, але безпечними миючими речовинами. Через кілька хвилин їх можна буде швидко змити разом із забрудненнями. Те ж саме потрібно зробити на кухні - обробити засобами побутову техніку всередині і зовні (особливо це стосується духовки, мікрохвильовки), кухонних меблів.

Порада: якщо є час, краще почати прибирання на кухні з ревізії холодильника. Потім приділяти час іншим приладам.

Якщо потрібно, при генеральному клінінгу в кімнатах знімають і перуть фіранки, чистять жалюзі на вікнах, доглядають за квітами.

З чого почати підтримуюче прибирання у будинку?

Періодично у будинку потрібно виконувати підтримуюче прибирання (чим більше в ньому проживає людей, тим частіше). У цей час важливо якомога краще вимити всі кімнати, тоді відчуття чистоти збережеться надовго.

Передбачається, що підтримуючий клінінг виконується там, де недавно був генеральний - кімнати вже вимиті, але потрібно навести чистоту:

 • розібрати завали - речі, іграшки, книжки, дитячі куточки;
 • заправити ліжко;
 • зібрати спеціальною щіткою пил і павутину зі стін і стелі;
 • протерти всі поверхні в будинку від пилу - столи, полиці, картини, підвіконня, батареї;
 • натерти скла, дзеркала;
 • протерти побутову техніку та меблі антистатичними засобами - тоді на них не так швидко буде осідати пил;
 • пропилососити, вимити підлогу.

Порада: якщо ви використовуєте побутові миючі засоби з різкими запахами, не забудьте провітрити приміщення після підтримуючого прибирання.

 

З чого почати прибирання після ремонту?

Найскладніше в післябудівельному клінінгу - дрібнодисперсний пил. Він важче звичайного, тому побутовим пилососом його не зібрати - потрібен потужний професійний прилад. Саме залишки дрібнодисперсного пилу не дають довго насолодитися після ремонту чистотою - пил знову і знову осідає тонким шаром.

Щоб швидше впоратися, мало знати, з чого почати прибирання квартири - потрібно також дотримуватися правил:

 • зібрати і винести будівельне сміття - від нього з'являється новий пил;
 • протерти всі поверхні серветками з мікроволокна - вони добре збирають дрібні частинки пилу, не даючи їй підніматися в повітря і знову осідати;
 • зібрати павутину зі стін, стелі;
 • вимити вікна, радіатори, підвіконня, натерти скло і дзеркала;
 • протерти нові меблі зовні та всередині;
 • почистити м'які меблі, килими.

З чого почати прибирання в дитячій кімнаті?

Це на кухні ви можете відразу приступати до роботи, а в дитячій кімнаті ми рекомендуємо почати прибирання з обговорення деталей з самими дітьми, її господарями. Вони скажуть, що з речей більше не носять, якими іграшками більше не грають, а також допоможуть розібрати завали.

Якщо мова йде про малюків, бажано також вимити всі їх іграшки безпечними розчинами - вони прибирають забруднення і дезінфікують. Після наведення ладу кімнату рекомендується озонувати, щоб в ній стало легше дихати і обробити бактерицидним рециркулятором (він нейтралізує віруси і бактерії).

Корисні поради: з чого почати прибирання?

Експерти і фахівці часто розповідають, як правильно починати прибирання в будинку. Найдієвіші, на їх погляд, рекомендації:

 • пообіцяти собі нагороду після клінінгу;
 • покликати гостей, щоб впоратися з роботою вдвічі швидше;
 • залучити на допомогу сім'ю

А у нас в Solidсare 100% працює рекомендація: починати будь-яке прибирання в будинку або в квартирі потрібно з дзвінка нам. Ми самі зберемо відповідні для різних типів поверхонь засоби, виберемо зручний час для клінінгу, приїдемо до вас і все приберемо!

Всі послуги та ціни дивіться на сайті!

Звільняй час та енергію!
Юлія
Власник компанії

Мені як керівнику, важливо дотримуватися професійних стандартів якісного клінінгу в Україні і прагнути підвищувати цю планку кожний день! Охайність ваших будинків - це результат злагодженої роботи цілої команди. Ми піклуємося про ідеальну чистоту, а ви звільняєте свій цінний час і енергію!

ВГОРУ