Дякую!
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин!

Клінінгова компанія у Києві

На наведення порядку йде багато часу. Найчастіше прибирання власними силами затягується, якщо робити його поетапно. Ще складніше - робити все за раз. Це відніме максимально часу і сил, а одного дня цілком може не вистачити.

Послуги клінінгового агентства в Києві Solidсare замовляють, коли потрібно швидко і якісно навести порядок. Сервіс високого рівня дозволяє прибирати як житлову, так і комерційну нерухомість. До ваших послуг всі види професійного клінінгу із застосуванням сучасних засобів і уважним ставленням до побажань клієнта.

Прибираємо як у себе вдома

Клінери і покоївки агентства Solidcare прибирають кожний об'єкт Києва як свій власний будинок. Тактовні, уважні і порядні співробітники уважно ??ставляться до вашого простору. Вони знімуть з вас рутину, дозволяючи звільнений час присвятити улюбленим справам і рідним.

Ще один важливий аспект - конфіденційність і безпека. Служба безпеки перевірила кожного співробітника перед працевлаштуванням. Всі клінери і покоївки попередньо навчаються правилам етикету. Кожен має діючу медкнижку.

  1. Кращий інвентар та засоби для клінінгу.
  2. Прибирання будь-яких видів приміщень.
  3. Зручні дата і час
  4. Екологічні засоби повністю безпечні для здоров'я.
  5. Чітке дотримання власного регламенту і етичного кодексу.
  6. Співробітники, які пройшли ретельний відбір і перевірені часом.

 

Співробітники наводять порядок і доглядають за меблями, побутовою технікою, килимовими покриттями і предметами інтер'єру. Для кожного забруднення і матеріалу є спеціалізовані засоби. Головний аспект при контролі якості - ваше слово. Клієнтський контроль ми ставимо в пріоритет. Поки ви не скажете, що задоволені результатом, прибирання не зупиниться.

Чистий і світлий будинок

Уважність до деталей - один з головних критеріїв, адже з них складається образ нашої компанії. Часом і не розумієш, що не так, поки не придивишся. Наші клінери знають тонкощі, які потрібно врахувати, щоб кімнати сяяли свіжістю.

У нашому арсеналі нові технології та професійні склади. Інноваційне обладнання дозволяє якісно і швидко прибрати приміщення будь-якого розміру, при будь-якому ступені забруднення. Надаючи різноманітні послуги в сфері клінінгу, співробітники відповідають найвищим вимогам. Ми дбаємо не тільки про чистоту. Ми уважні до естетики і затишку вашого будинку.

Звільняй час та енергію!
Юлія
Власник компанії

Мені як керівнику, важливо дотримуватися професійних стандартів якісного клінінгу в Україні і прагнути підвищувати цю планку кожний день! Охайність ваших будинків - це результат злагодженої роботи цілої команди. Ми піклуємося про ідеальну чистоту, а ви звільняєте свій цінний час і енергію!

ВГОРУ