Дякую!
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин!

Хімчистка штор и тюлей

Хімчистка штор і тюлі - послуга, яка передбачає очищення полотен від пилу, плям, забруднень, виведення неприємних запахів, дезінфекцію. Може виконуватися у висячому положенні, в тому числі під час клінінгу, або в спеціальних машинах замкнутого типу. Замовляють її по сезону або на вимогу.

Фахівці компанії SolidCare виконують хімчистку штор, гардин, тюлі з виїздом на будинок або в офіс. Також ми наводимо в порядок портьєри в ресторанах, кафе, банкетних залах, кінотеатрах, розважальних закладах і т. д.

Що входить в послугу?

Хімчистка штор і тюлі проводиться поетапно:

Рециркулятор являє собою закриту коробку, всередині якої знаходяться лампи, які і випромінюють ультрафіолет. Повітря забирається з приміщення вентиляторами і проходить через камеру з ультрафіолетовими бактерицидними лампами. Високий ступінь знезараження повітря (до 99,9%) досягається оптимальним співвідношенням потужності бактерицидного потоку ламп і швидкості проходження повітряного потоку. Причому, для збільшення ефективності використання бактерицидного потоку, поверхня камери має спеціальне покриття з високим коефіцієнтом відображення. Рециркулятор не випускає промені назовні, а навпаки, порційно захоплює вентиляторами повітря всередину і вже там його знезаражує. Завдяки цьому можлива дезінфекція повітря при присутності людей в приміщенні.

  • полотно оглядається, і за типом тканини і характеру забруднень для нього підбираються миючі засоби;
  • наноситься очищуючий засіб - він акуратно розчиняє забруднення;
  • поверхня дезінфікується парогенератором, в разі якщо пар допустимо використовувати для даного типу матеріалу;
  • за допомогою ефективних, але безпечних засобів для виведення плям з полотна видаляються забруднення;
  • штора промивається і сушиться;

Які чинники впливають на вартість хімчистки?

1
Розмір виробу
2
Складність забруднення
3
Вид тканини
Звільняй час та енергію!
Юлія
Власник компанії

Мені як керівнику, важливо дотримуватися професійних стандартів якісного клінінгу в Україні і прагнути підвищувати цю планку кожний день! Охайність ваших будинків - це результат злагодженої роботи цілої команди. Ми піклуємося про ідеальну чистоту, а ви звільняєте свій цінний час і енергію!

ВГОРУ