Дякую!
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин!

Комплектація “Малюк”

«Малюк» - це комплексна процедура з прибирання дитячої кімнати. Замовляється разово або постійно, в тому числі перед випискою вашого малюка з пологового будинку. Включає обробку всіх видимих ??поверхонь безпечними антисептичними засобами, дезінфекцію, очищення повітря, озонування.

Чому важливо ретельно прибирати дитячу кімнату?

Прибирання в дитячій не обмежується розкладанням розкиданих речей. У цій кімнаті діти проводять багато часу, тому до неї дуже підвищені вимоги:

  • Повітря тут повинно бути свіжим. Шкідливі мікроорганізми, пил, можуть стати причиною розвитку простудних захворювань або приносити малюкам дискомфорт у вигляді закладеності носа, чхання.
  • Підлогу у цій кімнаті рекомендується мити частіше, адже саме на підлозі маленькі діти грають частіше всього.
  • Окрему увагу важливо приділяти догляду за іграшками. Особливо це стосується прибирання за малюками, які люблять тягнути все в рот. На іграшках може накопичуватися пил та залишки їжі, які згодом ризикують потрапити в дитячий організм.
  • Також потрібно чистити від пилу м'які меблі та іграшки, килими, книги, штори.
  • Від якості роботи залежить здоров'я і комфорт дитини, тому якщо у Вас не вистачає часу на прибирання, довірте її фахівцям «Solidcare». Ми виконуємо генеральну і підтримуюче прибирання в дитячій кімнаті, в тому числі й перед народженням дитини, випискою з пологового будинку.

Комплекс клінінгових послуг «Малюк» включає:

  • обробку всіх видимих ??поверхонь, корпусних меблів гіпоалергенними антисептичними засобами для прибирання;
  • чистку та дезінфекцію матраца, м'яких меблів, килимів пилососом з ультрафіолетовим випромінюванням, яке знищує пилових кліщів;
  • миття іграшок безпечними складами;
  • очищення повітря бактерицидним рециркулятором, який також допомагає усунути хімічні речовини, віруси, мікроби;
  • озонування простору - процедура зводиться до насичення повітря певною кількістю молекул озону, які усувають неприємний запах, нейтралізують будь-які випаровування, якщо ті присутні, спори цвілі.

Також наші фахівці додатково виконують хімчистку м'яких меблів і килимових покриттів, видаляють запах сечі, плями.

Звільняй час та енергію!
Юлія
Власник компанії

Мені як керівнику, важливо дотримуватися професійних стандартів якісного клінінгу в Україні і прагнути підвищувати цю планку кожний день! Охайність ваших будинків - це результат злагодженої роботи цілої команди. Ми піклуємося про ідеальну чистоту, а ви звільняєте свій цінний час і енергію!

ВГОРУ