Дякую!
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин!

Комплектація “Домашній улюбленець”

«Домашній улюбленець» - комплекс послуг з прибирання за домашніми тваринами, кішками, собаками. Проводяться разово або регулярно, наприклад, разом з генеральною або підтримуючим прибиранням. При цьому використовуються миючі засоби, які ефективно прибирають шерсть, продукти життєдіяльності тварин, але не приносять шкоди їм самим.

 

Чому потрібно регулярно прибирати за вихованцями?

Залишки їжі навколо миски тварин, сечові плями не просто псують зовнішній вигляд житла, але і призводять до розвитку неприємного запаху. Останній є наслідком розмноження мікроорганізмів. Якщо не проводити регулярне прибирання за котом або собакою, забруднення «в'їдаються», і запах посилюється. Застарілі плями гірше піддаються очищенню.

Шерсть тварин липне до м'яких меблів, накопичується на килимових покриттях і приносить власникам чимало клопоту, чіпляючись на їх одяг. Особливо це помітно в періоди линьки. Також важливо ретельно проводити очистку приміщення, коли вихованці привчаються до лотка. Щоб в цей період забезпечити їм і собі комфорт, замовте прибирання квартири після тварин у клінінгової компанії «Solidcare».

Комплекс клінінгових послуг «Домашній улюбленець» включає:

  • миття посуду безпечними для тварин миючими засобами;
  • чистку від шерсті м'яких меблів і килимів щадними щітками, а потім дезінфікувати ультрафіолетовим пилососом;
  • чистку всіх доступних поверхонь з обробкою гіпоалергенними сумішами для знищення запаху «антіуріна» і дезінфекцією безпечними антисептиками;
  • прибирання місця тварини - прибираються залишки їжі в зоні годування, в тому числі застарілі. Підлога протирається неагресивними миючими засобами, чистяться подушки і м'які іграшки вихованця з метою знищення бактерій і пилових кліщів;
  • озонування простору - на цьому етапі повітря насичується певною кількістю молекул озону, які нейтралізують, а не маскують, неприємний запах, а також шкідливі речовини, в тому числі спори цвілі, випаровування оздоблювальних матеріалів (лінолеуму, ламінату), якщо ті присутні;
  • дезінфекцію повітря бактерицидним рециркулятором.

Після того, як фахівці клінінгової компанії «Solidcare» виконають всі процедури по прибиранню після тварин, Вам залишиться тільки порадіти власному чистому та охайному будинку.

Звільняй час та енергію!
Юлія
Власник компанії

Мені як керівнику, важливо дотримуватися професійних стандартів якісного клінінгу в Україні і прагнути підвищувати цю планку кожний день! Охайність ваших будинків - це результат злагодженої роботи цілої команди. Ми піклуємося про ідеальну чистоту, а ви звільняєте свій цінний час і енергію!

ВГОРУ