Дякую!
Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 15 хвилин!

Еко-прибирання

Еко прибирання є спеціальним видом клінінгових послуг. Екологічне прибирання передбачає мийку й очищення предметів професійними пристроями та екологічно чистими складами. Її зазвичай замовляють для дитячої кімнати або ігровий, для квартир, де живуть люди, які страждають на астму, різними формами алергії, захворюваннями дихальних шляхів, вагітні, люди похилого віку, а також ті, хто страждає від захворювань дихальних шляхів.

 

Чому господині вважають що краще еко-засоби для прибирання?

Вченими Бергенського університету проводилося дослідження на предмет впливу хімічних побутових засобів на здоров'я людини. Вони з'ясували, що у побутовій хімії присутні мікроскопічні частинки, які при вдиху потрапляють в легені та дратують слизову оболонку. Чим частіше, людина робить прибирання агресивними складами, тим частіше він страждає від респіраторних захворювань. До того ж більшість людей не можуть терпіти сильний запах цих коштів.

Чому люди звертаються в клінінгову службу


Виробляючи еко-прибирання у клієнта в Києві наші клінери застосовують засоби та хімічні склади, розробленими на основі інноваційних технологій. Їх сутність в екологічної безпеки. Вони не здатні вступати в хімічні реакції, мають потужну катіонну (електростатичну) активність і шляхом цього відокремлюють грязь. Речовини, потрапляючи на забруднення здатні розірвати їх зв'язок з поверхнею. Ціна на еко прибирання невисока, а для здоров'я її значення важко переоцінити.

Плюси екологічних складів

Застосування таких екологічних коштів стає дуже популярним. Крім перерахованих вище такі склади мають багато переваг:

 • вони не містять кислоту і луг. У їх складі органічні солі на основі водного розчину;
 • вони безпечні для шкіри тіла і предметів одягу;
 • усувають різні види забруднень, одночасно позбавляючи від неприємного запаху;
 • не псують поверхні, зберігають їх первинний зовнішній вигляд;
 • дають ефект антистатика;
 • не становлять небезпеки для тварин.

Також при екологічного прибирання клінери користуються парогенераторами, меламінів губками, бамбуковими серветками та іншими пристосуваннями, щоб прибирання було ефективна і безпечна.

Порядок проведення еко-прибирання


На відміну від класичної процедури наведення чистоти еко прибирання квартир заснована на двох основних принципах: використовувати інноваційну техніку, що виділяє пар високої температури й застосовувати виключно безпечні екологічні кошти.

Еко-прибирання включає:

 • загальне прибирання в приміщенні;

 • видалення пилу;
 • вологе прибирання - протирання підвіконь, радіаторів опалення, освітлювальних приладів;
 • дезінфекцію сантехніки в санвузлах;
 • очищування стільниць, плит, витяжок, фартухів на кухні;;
 • прибирання сміття пилососом.

Також у всьому приміщенні витираються ручки на дверях, електричні розетки, вимикачі, чиститься меблі і килими, вимивається підлогу.

Еко-чистка

Еко-чистка - частина еко-клінінгу, в процесі якої очищається м'які меблі, матраци від бруду і видаляються мікроорганізми (сапрофіти, пилові кліщі).

На поверхню впливає сухий пар з парогенератора, колір оббивки освіжається, меблів повертається первинний вигляд.

За допомогою гарячої пари прибирають жирні та брудні плями на кухні й застарілі забруднення. Пар з легкістю потрапить у важкодоступні місця, і максимально вичистить їх. У ванній кімнаті пар обробить душову кабіну, щоб знищити цвіль і грибок.

Після такого прибирання легко дихається, і наявність сприятливого мікроклімату забезпечено.

Звільняй час та енергію!
Юлія
Власник компанії

Мені як керівнику, важливо дотримуватися професійних стандартів якісного клінінгу в Україні і прагнути підвищувати цю планку кожний день! Охайність ваших будинків - це результат злагодженої роботи цілої команди. Ми піклуємося про ідеальну чистоту, а ви звільняєте свій цінний час і енергію!

ВГОРУ